Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 22.01.2010, 21:56
dobre i to, jak sie nie da wygrac to nie mozna przegrac
chyba bylismy slabsi minimalnie ale jakby policzyc te wszystkie niewykorzystane sytuacja i karne
ten mecz strasznie przypominal mi spotkanie z Islandia na olimpiadzie - tez niby rywal slabszy, a starsznie
sie meczylismy tylko teraz wynik lepszy
w niedziele z Hiszpania, tak ?
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując