Wyświetl pojedynczy post
sergio
Senior Member
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 22.01.2010, 21:45
Jakby jeszcze Szmal poziomem gry dopasował się do reszty zespołu to byśmy w niezłej

dupie byli!


edit. Rudy dzisiaj najsłabsze ogniwo

Kolejny mecz Szmal w bramce rewelacyjny...remis nie jest złym wynikiem dzisiaj
Ostatnio edytowane przez sergio : 22.01.2010 o godz. 21:55.
TYLKO WISŁA!
Odpowiedz cytując