http://www.90minut.pl/news/113/news1...FC-Vaslui.html
Costly w Rumunii za 500 tyś euro.
Cytat:
Napastnik GKS-u Bełchatów Carlos Yaír Costly Molina dziś rano podpisał trzyipółletni kontrakt z rumuńskim FC Vaslui - poinformowały rumuńskie media.
Szósta drużyna rumuńskiej ekstraklasy za piłkarza zapłaciła 500 tys. euro.
27-letni Costly do bełchatowskiego klubu przeszedł w lutym 2007 roku z CD Platense (Puerto Cortés). W Ekstraklasie rozegrał 59 meczów, strzelił 14 goli. W przeszłości występował w meksykańskich zespołach Club Universidad Nacional AC, CD Atlas de Guadalajara, Atlético Celaya FC, CA Monarcas Morelia. Honduranin w styczniu 2009 roku został wypożyczony do angielskiego Birmingham City FC, gdzie rozegrał 8 spotkań ligowych. Rundę jesienną obecnego sezonu spędził już w drużynie z Bełchatowa.
Napastnik ma za sobą występy w reprezentacji Hondurasu, z którą zakwalifikował się do finałów mistrzostw świata 2010.
|