Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 22.01.2010, 21:01
strasznie ciezko idzie
Slowency to juz nie ta druzyna, ktora ogrywalismy na poprzednuich turniejach - chyba sa minimalnie
lepsi, jakos tak z wieksza latwoscia im wszystko przychodzi no i sedziowanie troche ch.jowe
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując