Wyświetl pojedynczy post
martinius028
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19492
Stary 22.01.2010, 20:21
Juszczyk wrócił nie ma chyba sensu rozpatrywać z jakich powodów. Przez pół roku będzie częścią naszej drużyny może jednak nas jakoś pozytywnie zaskoczy.?
Odpowiedz cytując