|
zalezy od drugiego meczu jak wygraja węgrzy to maja 1 Francja 2 i Hiszpania 3 Jak Czesi to Francja 2 i Hiszpania3 Więc lepiej mieć Węgrów ze sobą i wtedy jest tak
Polska4
Hiszpania3
Francja1
Niemcy1
słowenia1
węgry1
więc wygrana z Węgrami i remis nam daje prawdopodobnie awans do 1/2
ale musza nasi wygrać..
|