Wyświetl pojedynczy post
marcinugorek
Senior Member
 
 
Od: 03.2007
Skąd: sektor D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 22.01.2010, 20:08
zalezy od drugiego meczu jak wygraja węgrzy to maja 1 Francja 2 i Hiszpania 3 Jak Czesi to Francja 2 i Hiszpania3 Więc lepiej mieć Węgrów ze sobą i wtedy jest tak

Polska4
Hiszpania3
Francja1
Niemcy1
słowenia1
węgry1

więc wygrana z Węgrami i remis nam daje prawdopodobnie awans do 1/2

ale musza nasi wygrać..
Odpowiedz cytując