AYALA napisał(a):

Dziśiaj tj. 21.01.2100 Tele-Fonika podpisała umowe z KGHM na sprzedaż kabli wartą 1,35-1,64 mld zł !!! Za bardzo sie nie znam na tych umowach ale mam nadzieje że nadchodzą tłuste lata dla Bogusia.Oby to sie przełożyło na transfery klasowych zawodników do Wisełki !!!
http://www.bankier.pl/wiadomosc/KGHM...l-2080855.html
|
z tego co się orientuję to raczej TF podpisała umowę na
kupno miedzi do produkcji kabli. Bo to raczej w tą stronę działa.