Dzisiaj Tele-Fonika podpisała umowe z KGHM na sprzedaż walcówki miedzianej oraz drutu z miedzi beztlenowej na kwote 1,35 - 1,64 mld zł !!! Za bardzo sie nie znam na tych umowach ale mam nadzieje że nadchodzą tłuste lata dla Bogusia.Oby to sie przełożyło na transfery klasowych zawodników do Wisełki !!!
http://www.bankier.pl/wiadomosc/KGHM...l-2080855.html