Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1725
Stary 22.01.2010, 19:56
Dzisiaj Tele-Fonika podpisała umowe z KGHM na sprzedaż walcówki miedzianej oraz drutu z miedzi beztlenowej na kwote 1,35 - 1,64 mld zł !!! Za bardzo sie nie znam na tych umowach ale mam nadzieje że nadchodzą tłuste lata dla Bogusia.Oby to sie przełożyło na transfery klasowych zawodników do Wisełki !!!
http://www.bankier.pl/wiadomosc/KGHM...l-2080855.html
Ostatnio edytowane przez AYALA : 22.01.2010 o godz. 20:00.
Odpowiedz cytując