WiślakMyślenice napisał(a):

Gratuluję, dodaj sobie go do znajomych na nk albo facebooku żeby było czym szpanować. Gratuluję znajomych.
Kolejny Hiroiji Ganzo czy coś w ten deseń? A wiemy jaki z niego był prorok ;P
|
Czytaj ze zrozumieniem i nie pisz takich bredni.
AD1. Nigdzie nie napisałem że Skorża jest moim zanjomym poprostu jako nawiedzony kibic miałem możliwość zamienienia z nim kilku zdań, gdy tylko nadarzyła się okazja.
AD2. Niczego nie prorokuje że jakiś zawodnik do nas przyjdzie, tylko staram się odnaleźć logike w zatrudnieniu Juszczyka