wolfy napisał(a):

Chcesz logiki?
"Skoro nie stać nas na przyzwoitego bramkarza z doświadczeniem, to niech broni młodzieżowiec, przynajmniej coś umie i jest sens w niego inwestować (nie będzie też "młodym zdolnym" w wieku 26 lat)".
To jest logika.
"Maciek Skorża nie mógł przecież sam z siebie zrobić czegoś tak głupiego" - to, dla odmiany, jest ślepa wiara w idola. Z logiką (choć wolę określenie - 'zdrowy rozsądek') nie ma nic wspólnego.
|
Nie wiem jak zaprezentowali by się Kurto czy Jarosiński w pierwszej drużynie więc tutaj nie będe się wypowiadać. Jednakże byłem na kilku meczach młodej i pamiętam opinie części kibiców po naszych blamażach z Levadią, Legią czy Cracowią, aby zastąpić obecny skład zawodnikami z młodej, z takimi trenerami to nie mielibyśmy dzisia lidera i 5 punktów przewagi tylko kilka punktów przewagi nad strefą spadkową. Nie ma co ukrywać i trzeba powiedzieć jasno że poziom piłkarski naszej młodzieży jest gorzej niż żenujący.
Żadnego idola, poprostu każda osoba zdrowo myśląca widzi że jak się zwalnia pracownika dlatego że się nie nadaje to nie zatrudnia się go rok później, kiedy on stoczył się jeszcze bardziej.