Wyświetl pojedynczy post
Opętany
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 12.2006
Skąd: SKMK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13887
Stary 22.01.2010, 19:16
Cytat:
Jakies opinie o siłce w Atlanticu na stradomskiej ? www.starekino.pl.
Ewentualnie mozecie polecic jakas silke w ścisłym centrum ? Ważne,aby bylo czynne minimum do 22.30 (praca do 20 ;/)
1. Mała, czysta i zadbana. drogo. ja wolę klasyczne przyrządy a tam są w większości tylko nowoczesne, ciężko zrobić niektóre ćwiczenia. personel bardzo w porządku (zwłaszcza Ania ). 1 raz jest chyba jeszcze darmowy (z siłownią,a z Anią niewiem ). Idź i sam oceń
2. Masz na krakowskiej 2 siłownie i pod koroną: http://www.fitnessteam.net/
Odpowiedz cytując