|
Skorża podobno dał zgodę na podpisanie kontraktu z Juszczykiem bo ten po ponad rocznej nieobecności w Polsce bardzo chciał pojeżdzić sobie autokarem po polskich drogach i posiedzieć na ławkach coraz ładniejszych stadionów.
Lubi jeżdzić podobno.No i do tego wszystkiego powiedział Maciejowi że on to dopłaci jeszcze do interesu,płacąc za przejazd.Studencki co prawda ale dobre i to.
W obecnej sytuacji każdy grosz sie liczy.
|