Wyświetl pojedynczy post
palladynTS
Banita
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19463
Stary 22.01.2010, 19:01
Skorża podobno dał zgodę na podpisanie kontraktu z Juszczykiem bo ten po ponad rocznej nieobecności w Polsce bardzo chciał pojeżdzić sobie autokarem po polskich drogach i posiedzieć na ławkach coraz ładniejszych stadionów.
Lubi jeżdzić podobno.No i do tego wszystkiego powiedział Maciejowi że on to dopłaci jeszcze do interesu,płacąc za przejazd.Studencki co prawda ale dobre i to.
W obecnej sytuacji każdy grosz sie liczy.
Odpowiedz cytując