Kamrat napisał(a):

|
Sytuacji z bramkarzami "głębiej" obserwujemy już od jakiegoś czasu. Nawet jak kasa nie była tak pusta..
|
Tylko że mi nie chodzi o fakt dlaczego Juszczyka, tylko Kto ? Ponieważ nawet przez chwile nie sądze że Skorża może być aż tak głupi. Trener, który wcześniej głośno mówi że potrzebuje conajmniej równorzędngo bramkarza dla Pawełka, trener który akceptuje zatrudnienie w klubie Moretto czy Nurkovica nie strzeliłby sobie nagle w pięte sprowadzając do klubu bramkarza, którego rok wcześniej sam się pozbył. Troche logiki