Markus napisał(a):

Żeby było jeszcze śmieszniej, to jestem przekonany, iż przynajmniej połowa z tego testowanego przez ostatnie 2 lata stada bramkarzy była nie tylko piłkarsko lepsza, ale i jeszcze tańsza. . Juszczyk nie pokazał nigdy nic na tyle dobrego, by twierdzić inaczej.
Dlatego jego powrót to niestety ogromne ośmieszenie się Wisły, trenerów i tak dalej. Wywalamy kolejne pieniądze w błoto, na całkowicie bezsensowne ruchy. Juszczyk nic nie zmienia, nic nie zapewnia, nie poprawia na lepsze.
|
Ale te wszystkie kandydatury Kazimierski przecież wetował, przy milczącej aprobacie Skorży.
Kbobt napisał(a):
|
Nie od dzisiaj najeżdrzasz na trenera Skorże w każdym swoim poście, nawet jakby zatrudnili Bufona czy Kuszczaka to znalazłbyś okazje do krytyki.
|
To jest chamska, bezpodstawna insynuacja drogi kolego. Krytykuję Skorżę, ponieważ mam za co.
Kbobt napisał(a):
|
Co nie oznacza że popieram zatrudnienie Juszczyka i uznaje to za poroniony pomysł, ale aby oceniać daną sytuacje trzeba się jej przyjrzeć znacznie głębiej.
|
OK. Przeprowadź dla nas tę głębszą analizę, że szczególnym uwzględnieniem elementów (poza wiekiem), w których Juszczyk przewyższa Kurto.
Argument o rzekomym lepszym przygotowaniu mentalnym Juszczyka który przewija się wśród postów niektórych desperatów broniących Skorży jest (delikatnie mówiąc) taki sobie.