Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19454
Stary 22.01.2010, 18:50
Markus napisał(a):Wyświetl post
Żeby było jeszcze śmieszniej, to jestem przekonany, iż przynajmniej połowa z tego testowanego przez ostatnie 2 lata stada bramkarzy była nie tylko piłkarsko lepsza, ale i jeszcze tańsza. . Juszczyk nie pokazał nigdy nic na tyle dobrego, by twierdzić inaczej.

Dlatego jego powrót to niestety ogromne ośmieszenie się Wisły, trenerów i tak dalej. Wywalamy kolejne pieniądze w błoto, na całkowicie bezsensowne ruchy. Juszczyk nic nie zmienia, nic nie zapewnia, nie poprawia na lepsze.
Ale te wszystkie kandydatury Kazimierski przecież wetował, przy milczącej aprobacie Skorży.

Kbobt napisał(a):
Nie od dzisiaj najeżdrzasz na trenera Skorże w każdym swoim poście, nawet jakby zatrudnili Bufona czy Kuszczaka to znalazłbyś okazje do krytyki.
To jest chamska, bezpodstawna insynuacja drogi kolego. Krytykuję Skorżę, ponieważ mam za co.

Kbobt napisał(a):
Co nie oznacza że popieram zatrudnienie Juszczyka i uznaje to za poroniony pomysł, ale aby oceniać daną sytuacje trzeba się jej przyjrzeć znacznie głębiej.
OK. Przeprowadź dla nas tę głębszą analizę, że szczególnym uwzględnieniem elementów (poza wiekiem), w których Juszczyk przewyższa Kurto.
Argument o rzekomym lepszym przygotowaniu mentalnym Juszczyka który przewija się wśród postów niektórych desperatów broniących Skorży jest (delikatnie mówiąc) taki sobie.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując