Kbobt napisał(a):

|
Nie od dzisiaj najeżdrzasz na trenera Skorże w każdym swoim poście, nawet jakby zatrudnili Bufona czy Kuszczaka to znalazłbyś okazje do krytyki. Co nie oznacza że popieram zatrudnienie Juszczyka i uznaje to za poroniony pomysł, ale aby oceniać daną sytuacje trzeba się jej przyjrzeć znacznie głębiej.
|
Sytuacji z bramkarzami "głębiej" obserwujemy już od jakiegoś czasu. Nawet jak kasa nie była tak pusta..