Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19452
Stary 22.01.2010, 18:44
wolfy - to jest chyba śmiech przez łzy. Nic innego nam nie zostało.
A w najbliższych meczach sparingowych będę mocno ściskał kciuki za Filipa Kurto. Może ten młody chłopak okaże się nie gorszym zawodnikiem na swojej pozycji od M. Bąka (w formie), Sandomierskiego czy innych młodych, na których odważnie ktoś postawił. Pytanie - gdzie jest ten pełen werwy Skorża, który niegdyś ze "swoim" Groclinem wpier.. Wisełce 4:0 w Krakowie. Ktoś nam podmienił pana Macieja? Bo obecne "transferowanie" to wyraźna polityka samobójcza. Nie trzeba europejskich pucharów, wystarczą krajowe drużyny na L.
Odpowiedz cytując