|
wolfy - to jest chyba śmiech przez łzy. Nic innego nam nie zostało.
A w najbliższych meczach sparingowych będę mocno ściskał kciuki za Filipa Kurto. Może ten młody chłopak okaże się nie gorszym zawodnikiem na swojej pozycji od M. Bąka (w formie), Sandomierskiego czy innych młodych, na których odważnie ktoś postawił. Pytanie - gdzie jest ten pełen werwy Skorża, który niegdyś ze "swoim" Groclinem wpier.. Wisełce 4:0 w Krakowie. Ktoś nam podmienił pana Macieja? Bo obecne "transferowanie" to wyraźna polityka samobójcza. Nie trzeba europejskich pucharów, wystarczą krajowe drużyny na L.
|