Wyświetl pojedynczy post
Mako
Senior Member
 
 
Od: 08.2005
Skąd: te domysły?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 22.01.2010, 18:26
Czytałem w tym tygodniu artykuł na ten temat w PS. Jak znajde to wydanie to zeskanuje ale jak pamietam to generalnie chodziło o to, że BAH to główny sponsor i wykładał połowe kasy na zawody i jak twierdzili ludzie z PZN i z BAH za daleko sprawy były już posunięte żeby zerwać umowe i dososowac sie do ustawy a pzoa tym w tak krotkim czasie były małe szanse na znalezienie sponsora na miejsce BAH. Znajde tekst to zeskanuje bo generalnie ciekawy a poza tym kolejny przykład na to, że ta cała ustawa to jeden wielki bubel i powstał większy bajzel niż był.