Kbobt napisał(a):

|
Tak, tylko że ten "rewelacyjny" Burliga był takim super grajkiem że nawet za symboliczne grosze go w tej Flocie nie chcieli. Młodzi to może i mają talent, ale chyba do picia lub pisania bajek bo napewno nie piłkarski.
|
A Kowalski poszedł do Piasta i go chcą, Mączyńskigo w Łodzi też!