Kamrat napisał(a):

|
Wiadomo, że z pustego... ale skąd mamy wiedzieć, że puste? Burliga w tamtym sezonie w ME był najlepszym strzelcem jesieni - i co? NTP zabrał go na zgrupowania przed rundą wiosenną, po czym za pięć 12 wypożyczył do Floty. Gdzie tu sens i logika? Przygotowujesz się, ogrywasz łapiesz wspólny język z kolegami, po czym wyjeżdżasz do innego zespołu tuż przed startem rundy.
|
Tak, tylko że ten "rewelacyjny" Burliga był takim super grajkiem że nawet za symboliczne grosze go w tej Flocie nie chcieli. Młodzi to może i mają talent, ale chyba do picia lub pisania bajek bo napewno nie piłkarski.