Wyświetl pojedynczy post
Kbobt
Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19442
Stary 22.01.2010, 18:17
Kamrat napisał(a):Wyświetl post
Wiadomo, że z pustego... ale skąd mamy wiedzieć, że puste? Burliga w tamtym sezonie w ME był najlepszym strzelcem jesieni - i co? NTP zabrał go na zgrupowania przed rundą wiosenną, po czym za pięć 12 wypożyczył do Floty. Gdzie tu sens i logika? Przygotowujesz się, ogrywasz łapiesz wspólny język z kolegami, po czym wyjeżdżasz do innego zespołu tuż przed startem rundy.
Tak, tylko że ten "rewelacyjny" Burliga był takim super grajkiem że nawet za symboliczne grosze go w tej Flocie nie chcieli. Młodzi to może i mają talent, ale chyba do picia lub pisania bajek bo napewno nie piłkarski.
Odpowiedz cytując