|
Okazuje się, że Real może dać szanse Casilasowi, Barca Valdesowi, Jaga Sandomierskiemu - mógłbym tak długo. Wisła nie da szansy Kurto bo ma trenera asekuranta, czego dowiodła tegoroczna jesień. On też jest odpowiedzialny za spowolnienie karier Mączyńskiego, Kowalskiego i Burligi. W Barcelonie się da oprzeć zespół na wychowankach, u nas nie! Każdy z wymienionych przeze mnie piłkarzy jest lepszy niż testowany przez Skorże piłkarski spam. Dlaczego szanse gry w pierwszym zespole dostają kopacze pokroju Beto czy tego murzynka "goll machine" kosztem wyróżniających się juniorów. NTP (najlepszy trener Polski) mówi,że w przyszłości widziałby w naszym zespole Rado czy Czekaja. Pytam dlaczego im nie daje szans. Piłka jest przecież prosta, nie sprawdzą się to do widzenia. Obrońcom NTP przypomnę, że pracuje on u nas 3 - ci sezon. W tyn czasie można wytrenować talent taki jak Messi!
My Psy musimy trzymać się razem!
|