Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19426
Stary 22.01.2010, 17:32
element napisał(a):Wyświetl post
.
Trener-menago to może być w Manchasterze, Realu czy Chelsea.
Chłop co chcę to ma i nikt mu nie mówi "ej, ale uważaj żeby nie przekroczyć 50 tyś euro.."
U nas i już nie chodzi o Wisłę choćby trener miał swoją wizję budowania składu to zazwyczaj nic z tego nie wychodzi. I już nie chodzi o grajków wartych nawet milion euro.
trener jak sama nazwa wskazuje jest od trenowania w Polsce nie kupuje sie bramkarzy za miliony tylko trenuje i sprzedaje kogo wychował kolega Skorży Kazimierski przez te 2,5 roku pracy?
Odpowiedz cytując