Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13882
Stary 22.01.2010, 17:29
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Kto w meczu Wisła - Schalke 1-1 na Reymonta strzelil gole
Wklepujemy "Wisła-Schalke 1-1" w wujka google i cu?

I:
Cytat:
Samobójczą bramkę dla Wisły strzelił Christian Poulsen (38), zaś dla Schalke - Emile Mpenza (81).
No albo bardzie skomplikowana czynność i wizyta na 90minut ...
Odpowiedz cytując