Wyświetl pojedynczy post
WiślakMyślenice
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19423
Stary 22.01.2010, 17:24
Cytat:
A czyja wina jak nie trenera? Przypuśćmy, że Juszczyk to nie jego pomysł (ale to jego pomysł niestety), przychodzi ktoś z rady i mówi "Maciuś, nie ma kasy, ale możemy zakontraktować Juszczyka. Chłopak się u nas wychował, Europy nie zwojował, ale będzie tani", a na to Skorża "Tak chętnie go wezmę do składu, potrzeba nam takich zawodników jak on!".

Chodzi mi o to, że nie mogli mu wcisnąć zawodnika na siłę, tylko musiał się na to zgodzić sam.

I nie piszcie, że nie mamy bramkarzy, że posiedzi na ławce i nic się nie stanie. Otóż mamy dwóch młodych bramkarzy, jeden z mniejszym talentem, drugi z większym. Kurto bije Juszczyka na głowę mimo wieku. Półroczny kontrakt za siedzenie na ławce to strata pieniędzy, na którą "niby" nie możemy sobie pozwolić.

Miarka niepowodzeń chyba się dzisiaj przebrała, niestety.
Post Mario69 powinien Ci odpowiedzieć na postawione pytanie...
Odpowiedz cytując