Cytat:
A czyja wina jak nie trenera? Przypuśćmy, że Juszczyk to nie jego pomysł (ale to jego pomysł niestety), przychodzi ktoś z rady i mówi "Maciuś, nie ma kasy, ale możemy zakontraktować Juszczyka. Chłopak się u nas wychował, Europy nie zwojował, ale będzie tani", a na to Skorża "Tak chętnie go wezmę do składu, potrzeba nam takich zawodników jak on!".
Chodzi mi o to, że nie mogli mu wcisnąć zawodnika na siłę, tylko musiał się na to zgodzić sam.
I nie piszcie, że nie mamy bramkarzy, że posiedzi na ławce i nic się nie stanie. Otóż mamy dwóch młodych bramkarzy, jeden z mniejszym talentem, drugi z większym. Kurto bije Juszczyka na głowę mimo wieku. Półroczny kontrakt za siedzenie na ławce to strata pieniędzy, na którą "niby" nie możemy sobie pozwolić.
Miarka niepowodzeń chyba się dzisiaj przebrała, niestety.
|
Post Mario69 powinien Ci odpowiedzieć na postawione pytanie...