element napisał(a):

|
Uwierz że Skorża woli Juszczyka od połowy tej listy z Nurkovicem i Moretto na czele.
|
...no to wybacz.
Ale jeśli Skorża jest teraz menedżerem odpowiedzialnym za transfery to w moich oczach stracił i to bardzo.
Bo raczej każdy menago na świecie raczej wzmacnia swój zespół a nie osłabia.
Wydając na Juszczyka kasę (jaka ona by nie była) moim zdaniem Skorża wbił sobie samobója.Przy wszystkich naszych kłopotach finansowych, w życiu nie wziąłbym tego człowieka do składu.
Będzie zajmował miejsce na ławce Filipowi.A przez te pół roku dalibyśmy rade.Z całym szacunkiem...musimy mocno trzymać kciukiza Pawełka, by temu chłopakowi nic się w rewanżowej nie stało.