Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19420
Stary 22.01.2010, 17:15
Bycmoze stanal przed dylematem albo Juszczyk, albo zaden inny bramkarz? Nie mam pojecia jaki poziom reprezentuje Kurto czy Jarosinski...najwidoczniej trener bramkarzy nie ceni zbyt wysoko ich talentu.

Mysle, ze trzeba sie tez przyzwyczajac z mysla, ze w lecie odejdzie Alvarez...a wtedy z kadra moze byc nie wesolo(15 graczy prezentujacych poziom ekstraklasy?). Do 28 lutego bedzie bardzo niespokojnie.
Odpowiedz cytując