Wyświetl pojedynczy post
mario69
Member
 
 
Od: 08.2006
Skąd: Chełm

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19417
Stary 22.01.2010, 17:08
For_FuN_ napisał(a):Wyświetl post
Nie bardzo rozumiem, jak mozna winic Skorze? W klubie nie ma pieniedzy i to jest tylko potwierdzenie tej sytuacji. Juszczyk ma posiedziec 6 miesiecy na tej lawce, a w nastepnym okienku przyjdzie najprawdopodobniej ten spodziewany bramkarz. Nie ma co panikowac, bo zostalo zaledwie 13 kolejek.
A czyja wina jak nie trenera? Przypuśćmy, że Juszczyk to nie jego pomysł (ale to jego pomysł niestety), przychodzi ktoś z rady i mówi "Maciuś, nie ma kasy, ale możemy zakontraktować Juszczyka. Chłopak się u nas wychował, Europy nie zwojował, ale będzie tani", a na to Skorża "Tak chętnie go wezmę do składu, potrzeba nam takich zawodników jak on!".

Chodzi mi o to, że nie mogli mu wcisnąć zawodnika na siłę, tylko musiał się na to zgodzić sam.

I nie piszcie, że nie mamy bramkarzy, że posiedzi na ławce i nic się nie stanie. Otóż mamy dwóch młodych bramkarzy, jeden z mniejszym talentem, drugi z większym. Kurto bije Juszczyka na głowę mimo wieku. Półroczny kontrakt za siedzenie na ławce to strata pieniędzy, na którą "niby" nie możemy sobie pozwolić.

Miarka niepowodzeń chyba się dzisiaj przebrała, niestety.
Odpowiedz cytując