Wyświetl pojedynczy post
K4millo
Senior Member
 
 
Od: 05.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19413
Stary 22.01.2010, 16:49
Proximus napisał(a):Wyświetl post
... tylko wypatrzonych przez naszych scoutów.
Issa Ba na pewno trafił na testy przez menadżera, ostatnie pół roku spedził w najsłabszym klubie 3 ligi hiszpańskiej i nie zagrał tam żadnego meczu. W Auxerre przez ostatnie 2 lata z 3 jakie tam spędził zagrał 3 mecze. Nawet w rezerwach grał nieregularnie, w sezonie 2008/2009 12 meczów, prawie 2 razy mniej niż niejaki Grzegorz Krychowiak.

Stjepan Poljak również raczej przez agencję menadżerską, przez ostatnie pół roku zagrał tylko w 1 meczu.
Wisła Kraków
Odpowiedz cytując