Proximus napisał(a):

|
... tylko wypatrzonych przez naszych scoutów.
|
Issa Ba na pewno trafił na testy przez menadżera, ostatnie pół roku spedził w najsłabszym klubie 3 ligi hiszpańskiej i nie zagrał tam żadnego meczu. W Auxerre przez ostatnie 2 lata z 3 jakie tam spędził zagrał 3 mecze. Nawet w rezerwach grał nieregularnie, w sezonie 2008/2009 12 meczów, prawie 2 razy mniej niż niejaki Grzegorz Krychowiak.
Stjepan Poljak również raczej przez agencję menadżerską, przez ostatnie pół roku zagrał tylko w 1 meczu.