Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
19412
22.01.2010, 16:38
Hmmm.
No zobaczymy co się będzie działo dalej.
Mam nadzieję, że testy tych trzech grajków z pola to nie jest tylko pic, ktoś ich obiektywnie oceni i jeśli coś potrafią to któryś z nich dołączy do nas.
Takie... przedweekendowe marzenia...
arti