Wyświetl pojedynczy post
Proximus
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19410
Stary 22.01.2010, 16:29
W sumie jak się tak zastanowić to testy w tym roku mają większy sens niż kiedyś. Nie bierzemy piłkarzy polecanych przez menedżerów czy oglądanych przez Skorżę na DVD tylko wypatrzonych przez naszych scoutów.

Z tym że nie wiem jaki sens ma(ewentualne) testowanie lewych obrońców skoro biorąc środkowego pomocnika mamy dwóch reprezentantów kraju na tej pozycji(LO).
Odpowiedz cytując