|
W sumie jak się tak zastanowić to testy w tym roku mają większy sens niż kiedyś. Nie bierzemy piłkarzy polecanych przez menedżerów czy oglądanych przez Skorżę na DVD tylko wypatrzonych przez naszych scoutów.
Z tym że nie wiem jaki sens ma(ewentualne) testowanie lewych obrońców skoro biorąc środkowego pomocnika mamy dwóch reprezentantów kraju na tej pozycji(LO).
|