|
I potem jak braknie parę groszy żeby dołożyć takiemu Poljakowi to się okaże ,że nie .... że nie ma .. ale Juhu będzie . Mieliśmy oglądać każdą złotówkę.... To jest oglądanie ... Przecież to jest wywalanie kasy na lewo i prawo i totalna rozrzutność... Później przyjdzie do jakiegoś ważnego meczu, Juhu puści wór szmat... a Skorża zrobi oczy tego kota ze Shreka i powie ja nie jest winien zajeb.cie Jarosza...
|