Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19408
Stary 22.01.2010, 16:27
I potem jak braknie parę groszy żeby dołożyć takiemu Poljakowi to się okaże ,że nie .... że nie ma .. ale Juhu będzie . Mieliśmy oglądać każdą złotówkę.... To jest oglądanie ... Przecież to jest wywalanie kasy na lewo i prawo i totalna rozrzutność... Później przyjdzie do jakiegoś ważnego meczu, Juhu puści wór szmat... a Skorża zrobi oczy tego kota ze Shreka i powie ja nie jest winien zajeb.cie Jarosza...
Odpowiedz cytując