Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19399
Stary 22.01.2010, 16:07
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Kluvi i wy wszyscy barany, to co, mieli wystawic nieogranego Kurto do skladu w razie kontuzji Pawelka? Matko boska, tragedia narodowa sie stala. Widac ze w krakowskiem dzisiejsze trzesienie ziemi troche mocniejsze bo coponiektorzy pospadali z lozek prosto na nosy, normalnie...

Dajcie Juszczykowi pograc i dopiero wtedy oceniajcie.
Pobiłeś tym tekstem wszystkie dzieci neo i komentatorów Onetu
Odpowiedz cytując