Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
ciacho
Senior Member
Od: 06.2007
Offline
#
19399
22.01.2010, 16:07
koyoot
napisał(a):
Kluvi i wy wszyscy barany, to co, mieli wystawic nieogranego Kurto do skladu w razie kontuzji Pawelka? Matko boska, tragedia narodowa sie stala. Widac ze w krakowskiem dzisiejsze trzesienie ziemi troche mocniejsze bo coponiektorzy pospadali z lozek prosto na nosy, normalnie...
Dajcie Juszczykowi pograc i dopiero wtedy oceniajcie
.
Pobiłeś tym tekstem wszystkie dzieci neo i komentatorów Onetu
ciacho
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ciacho
Znajdź inne posty napisane przez ciacho