|
Ma ktoś może wypowiedź Macieja Skorży albo kogoś innego z naszego klubu komentującą odejście Juszczyka z Wisły? Co takiego sie stało, że nagle ten piłkarz stał sie wartościowym dla naszego klubu? Powiem krótko, ten transfer to jest SABOTAŻ! Tak ma wyglądać budowanie Wisły? Oczywiście nei ma pieniędzy ale w takim wypadku wypada zakontraktować kogoś kogo nie do końca poznaliśmy, kto kryje w sobie potencjał i może on sie ujawnić z czasem. Marcin Juszczyk ponownie w Wiśle to jest sabotaż ze strony naszych działaczy!
|