Wyświetl pojedynczy post
Tylko_Wisła!
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19394
Stary 22.01.2010, 15:58
Szczerze mówiąc myślałem , że z tym Juszczykiem to jakaś zwykla plotka.A na Weszło kilka "świetnych" interwencji Juszczyka...
Ostatnio edytowane przez Tylko_Wisła! : 22.01.2010 o godz. 16:03.
WISŁA TO MY !
Odpowiedz cytując