|
Nie twierdze że to transfer udany i rozsądny tylko próbuje zrozumieć motywy klubu podpisując z Juszczykiem kontrakt....
Czas pokaże co z testowanymi piłkarzami w mojej ocenie najbardziej potrzebny jest napastnik bo są tylko Małecki, Boguski(jak dla mnie bardziej ofensywny pomocnik) i kontuzjowany Brożek.
|