koyoot napisał(a):

|
Nie, nieslusznie z prostego powodu. Zarzuca komus klamstwo skupiajac sie na jednej pozycji a zapominajac ze jest jeszcze kilka do wzmocnienia. Ja bede zadowolony jesli Ba i Poljak przyjda do Wisly. A o pieniadze sie nie martwcie. Klub da rade. Juszczyk nie bedzie zarabial az tyle by myslec w kategoriach takich ze moze to zaklocic wzmacnianie reszty formacji w klubie.
|
Nie no nie wierze. Najpierw całe Forum żada bramkarza , klub załatwia bramkarza z ostatniego klubu ligi greckiej, a teraz wmawiacie sobie że jest dobrze i z przodu bardziej potrzebujemy piłkarzy.
Za pół roku znów gra o LM a my znowu bedziemy musieli szukać bramkarza na zgrupowaniu po czym z jakimś Ekranasem stanie w bramce MP i możemy sie pożegnać