|
Juszczyk zagrał 7 meczów, puścił 15 bramek... szczerze? wole Kurto i Jarosińskiego na ławce... jak dla mnie transfer wybitnie nierozsądny, tak jak większość pisze, pieniądze wyrzucone w błoto...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|