martinius028 wg. Twoich słów bez problemów mógłby na ławce być Kurto.
zrozumcie będzie lament dopiero jak się okaże że nam kasy braknie na kontraktowanie piłkarzy z pola...
jak Wy możecie wyżej cenić umiejętności bramkarza co przez ponad 5lat nie przebił się do 1 składu Wisły, niż młodego perspektywistycznego gracza młodzieżowych reprezentacji który mógłby spokojnie być 2 bramkarzem

fanfan a ja jestem pewien że by się nie spalił przy meczu o którym piszesz, poza tym jak pisałem wcześniej jest PP można śmiało tam go ogrywać a przed sobą miałby db obrońców ( nie licząc Jopa ) więc byłoby mu łatwiej..
a kasę która wydaje się na Juszczyka dołożyć do kontraktu jakiegoś pomocnika. Z reszta przypomnicie sobie o tym jak będzie temat np Ba nie dla Wisły - nie dogadali się co do kontraktu...