|
Juszczyk podpisał na pół roku .To może czekają aż jakiemuś lepszemu bramkarzowi skończy sie kontrakt.A na rezerwie to może siedzieć każdy kto choć troche bronił gdziekolwiek więc teraz modlić sie żeby Pawełek kontuzji nie złapał i tyle.
I bez płaczów bo to rozwiązanie krótkoterminowe.
|