Wyświetl pojedynczy post
martinius028
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19386
Stary 22.01.2010, 15:43
Juszczyk podpisał na pół roku .To może czekają aż jakiemuś lepszemu bramkarzowi skończy sie kontrakt.A na rezerwie to może siedzieć każdy kto choć troche bronił gdziekolwiek więc teraz modlić sie żeby Pawełek kontuzji nie złapał i tyle.
I bez płaczów bo to rozwiązanie krótkoterminowe.
Odpowiedz cytując