Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??
Offline
#
19383
22.01.2010, 15:39
BRTS39
napisał(a):
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...iejsza_jakosc/
Spójrzcie na to A POTEM NA TO :
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ownie_w_wisle/
Poprostu kłamstwo.
Czepiles sie bramkarza a wieksze dziury mamy z przodu! To jest najwazniejsze by wzmocnic formacje ofensywne. Ludzie pomyslcie troche. Dwoch dobrych pilkarzy? Prosze bardzo, Ba i Poljak.
koyoot
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do koyoot
Znajdź inne posty napisane przez koyoot