Wyświetl pojedynczy post
Kbobt
Member
 
Od: 01.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19382
Stary 22.01.2010, 15:39
someonewisp napisał(a):Wyświetl post
@Kbobt
Czy ktoś mógłby zbanować tego bezczelnego szczekacza?

Transfer określam mianem "syfu". Szkoda, że Juszczyk nie czyta naszego forum. Po ty co tu widziałem, będąc na jego miejscu załamałbym się i nie podpisywałbym tego durnego kontraktu.

A prosze śmiało jeżeli na tym forum nie można wyrażać własnej opini na temat sytuacji w klubie to prosze o jak najszybsze zbanowanie. Nie dosyć że oficjalnie nie można się wypowiadać to jeszcze na forum też nałożą cenzure. Panom się epoki chyba pomyliły.
Odpowiedz cytując