someonewisp napisał(a):

@Kbobt
Czy ktoś mógłby zbanować tego bezczelnego szczekacza?
Transfer określam mianem "syfu". Szkoda, że Juszczyk nie czyta naszego forum. Po ty co tu widziałem, będąc na jego miejscu załamałbym się i nie podpisywałbym tego durnego kontraktu.
|
A prosze śmiało jeżeli na tym forum nie można wyrażać własnej opini na temat sytuacji w klubie to prosze o jak najszybsze zbanowanie. Nie dosyć że oficjalnie nie można się wypowiadać to jeszcze na forum też nałożą cenzure. Panom się epoki chyba pomyliły.