Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19380
Stary 22.01.2010, 15:38
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Kluvi i wy wszyscy barany, to co, mieli wystawic nieogranego Kurto do skladu w razie kontuzji Pawelka? Matko boska, tragedia narodowa sie stala. Widac ze w krakowskiem dzisiejsze trzesienie ziemi troche mocniejsze bo coponiektorzy pospadali z lozek prosto na nosy, normalnie...

Dajcie Juszczykowi pograc i dopiero wtedy oceniajcie.
Za wytłuszczone mam nadzieję, ze polecisz, ale do rzeczy...

Tak, wolę by jakby co w bramce stał Kurto!
- Grał w reprezentacjach juniorskich - coś potrafi zatem.
- Juszczyk juz pare lat miał by przekonać do siebie klub i jakos mu się to nie udało. Słabiutki jest i tego poziomu już nie przeskoczy. Filmiki z Cypru tylko potwierdzają, że z Juszczykiem w bramce obrońcy zbyt pewnie czuć się nie mogą. Po co kontraktować bramkarza, którego nie tak dawno żegnało sie bez żalu bo był słaby?
Odpowiedz cytując