Wyświetl pojedynczy post
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19372
Stary 22.01.2010, 15:31
koyoot napisał(a):Wyświetl post
Kluvi i wy wszyscy barany, to co, mieli wystawic nieogranego Kurto do skladu w razie kontuzji Pawelka?
Uważam to za o wiele lepszy pomysł, niż ponowne ściąganie zgranej karty. Naprawdę. Z kurto może być jeszcze bramkarz klasowy. Z Juszczyka nic nie będzie. Poza tym on wiecznie w tej bramce wyglądał jak debiutant.
Odpowiedz cytując