koyoot napisał(a):

|
Kluvi i wy wszyscy barany, to co, mieli wystawic nieogranego Kurto do skladu w razie kontuzji Pawelka?
|
Uważam to za o wiele lepszy pomysł, niż ponowne ściąganie zgranej karty. Naprawdę. Z kurto może być jeszcze bramkarz klasowy. Z Juszczyka nic nie będzie. Poza tym on wiecznie w tej bramce wyglądał jak debiutant.