Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19370
Stary 22.01.2010, 15:31
koyoot no jasne wo Kurto niż Juszczyka bo z tego 1 coś może być a z 2 to już wiadomo co było 5 lat przebijał się do 1 składu Wisły to mi wystarczy...

a co do ogrania można przecież młodych wystawiać np w PP ale po co no nie.. Skorża jest u nas już troszkę czasu i ewidentnie widać jak z bólem serca daje pograć młodym.

a tragedia będzie jak kasa która jest włożona w Juszczyka będzie brakującą do podpisania kontraktu z którymś zawodnikiem z pola...
Ostatnio edytowane przez Kluvi : 22.01.2010 o godz. 15:35.


Odpowiedz cytując