Wyświetl pojedynczy post
Kluvi
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Olkusz / Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19365
Stary 22.01.2010, 15:24
fanfan dowaliłeś
sam piszesz że mamy mało kasy na transfery a po zakontraktowaniu Juszczyka mamy JESZCZE MNIEJ szkoda że tego nie widzisz!! co Ty myslisz że Juszczyk będzie za free grał? hehe


Odpowiedz cytując