|
Jeśli ktoś sięga dna to tylko Wy!!! Ja uważam że zrobili dobrze podpisując PÓŁROCZNY kontrakt z Juszczykiem. Mamy mało kasy na transfery i jak już mamy wykładać te pieniądze na jakiegoś piłkarza to niech to będzie napastnik ,skrzydłowy albo środkowy pomocnik ! Za pół roku wrócimy na nasz stadion, będziemy mieli większe możliwości i wtedy powinniśmy sprowadzić naprawdę solidnego bramkarza. Przecież nie kupimy kogoś dobrego na bramkę za 100 tyś euro a bramkarze z kartą w ręku chcą wyższych kontraktów np. Kowalewski - nie ma sensu teraz płacić mu 250 tyś. euro przy naszej obecnej sytuacji. Za pół roku się wszystko wyklaruje, Pawełek albo przedłuży kontrakt albo zdecydują że odejdzie , Juszczyk podobnie i wtedy trzeba będzie ściągnąć jednego dobrego bramkarza ,a na rezerwie może być ktoś tańszy , solidny i tyle. Zobaczymy jak będzie z transferami piłkarzy z pola i nie narzekajcie na trenera Skorżę - ON TEŻ BY CHCIAŁ ŻEBY DO WISŁY PRZYSZLI NOWI DOBRZY ZAWODNICY tak samo jak my .
|