Wyświetl pojedynczy post
Depresja
Junior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19358
Stary 22.01.2010, 15:14
Panowie spokojnie.... Juszczyk to tylko tania zamiana za Cebanu. Potrzebowali taniego zmiennika na ławe. A gdzie mozna bylo znalezc kogos taniego i chetnego do 100 % siedzenia na dupie. Kontakt dostal na pol roku, czyli jest 6 miesiecy na szukanie ewentualnego bramkarza mogacego grac w 1 druzynie.

Dziwi mnie tylko nie postawienie na zmiennika np. Kurto... a moze chlopak jest jeszcze za mlody na tak odpowiedzialna role
Odpowiedz cytując