Panowie spokojnie.... Juszczyk to tylko tania zamiana za Cebanu. Potrzebowali taniego zmiennika na ławe. A gdzie mozna bylo znalezc kogos taniego i chetnego do 100 % siedzenia na dupie. Kontakt dostal na pol roku, czyli jest 6 miesiecy na szukanie ewentualnego bramkarza mogacego grac w 1 druzynie.
Dziwi mnie tylko nie postawienie na zmiennika np. Kurto... a moze chlopak jest jeszcze za mlody na tak odpowiedzialna role
