|
Jeżeli udałoby się zatrudnić Stjepana Poljaka to wydaje się ,że byłoby to wzmocnienie. Osobiście jednak bym się zupełnie nie nastawiał psychicznie na jakieś korzystne rozstrzygnięcia w tym obszarze. Dotychczasowy przebieg pracy tego piłkarzy na pewno nie świadczy o jakieś przesadnej wirtuozerii ale na naszą ligę to by się nadawał dosyć dobrze. Zresztą w naszej lidze zawodnicy obiektywnie słabi okazują się być jednostkami robiącymi pozytywną różnicę.
|