potrzebuję fachowej porady
mam w domu internet bezprzewodowy - UPC wpięte do routera TP-Link. Przez ostatni rok działało wszystko bez najmniejszych problemów - teraz nagle przestało. Komputer twierdzi, że łączy się z routerem (TP-Link połączono, jakość połączenia znakomita) ale nic nie działa (ani gg, ani ff). Jak wepnę się bezpośrednio do modemu UPC kablem internet działa. Ktoś wie jak to rozwiązać, albo co może to powodować?
z góry dziękuję za pomoc