Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19329
Stary 22.01.2010, 13:19
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
Jakby gościu był tak dobry to by nie przyjeżdzał do nas na testy nie przesadzajmy.
Penkse też testowaliśmy , zanim podpisalismy z nim kontrakt . Wiele radości nam kiedys dał .

Podobnie Junior Diaz , jak i niejaki Jakub Błaszczykowski

Zawodnik na testy to nie jest zawodnik gorszej kategorii
Odpowiedz cytując