KOMINEK napisał(a):

|
Jakby gościu był tak dobry to by nie przyjeżdzał do nas na testy nie przesadzajmy.
|
Penkse też testowaliśmy , zanim podpisalismy z nim kontrakt . Wiele radości nam kiedys dał .
Podobnie Junior Diaz , jak i niejaki Jakub Błaszczykowski
Zawodnik na testy to nie jest zawodnik gorszej kategorii